Lelo vibrátory

 

Když se rozkoš spojí s elegancí...

Vibrátor LELO Ina

U klasických vibrátorů nemáte prakticky na výběr. Buď si s nimi můžete rozmazlovat Vaši jeskyňku, nebo pahorek rozkoše, ne však obojí naráz, což je bezpochyby mnohdy škoda. Současným drážděním byste se mohla totiž dostat do slastných výšin dříve. Navíc byste mohla zažít intenzivnější rozkoš. Jistě, nabízí se také možnost využití vibrátoru za současného přispění Vašich prstů. Je to však poněkud těžkopádné a také se Vaše mysl musí alespoň zčásti soustředit na činnost navíc. Řešení tu však je a vskutku jednoduché a elegantní. Stačí si pořídit jiný vibrátor, který umožňuje zažít hned dvojí rozkoš, vibrátor LELO Ina. S vibrátorem LELO Ina se již nebudete muset rozhodovat, zda se zrovna z této „jízdy“ bude těšit Vaše mušlička nebo pahorek.

Vibrátor LELO Ina – ergonomicky tvarovaný

Vibrátor LELO Ina je natolik promyšleně vypracovaný, že díky svému ergonomickému tvaru přispěje k té nejvyšší možné intenzitě rozkoše, ze které se můžete těšit. Ovšem ergonomický tvar není to jediné, co Vás „dostane“. Vibrátor ukrývá také osm stimulačních módů, které se postarají o stupňování Vašich slastných pocitů. Čeká Vás stimulace i vibrace. A bude záležet čistě na Vás, do jaké míry budete zvyšovat intenzitu. Budete to Vy, kdo bude „udávat tempo“ a řídit svoji rozkoš. Pokaždé, když se rozhodnete pro použití vibrátoru, můžete zažívat jiné slastné stoupání na samý vrchol blaženosti. To, zda bude stoupání strmé, nebo pozvolné či ve vlnách bude jen ve Vašich rukou.

Vibrátor LELO Ina – elegance a stylovost

Nejste zrovna fanouškem kovových, neosobních, či jinak vyhlížejících vibrátorů? Máte spíše ráda modernost, avšak nepřeplácanost, eleganci? Pak pro Vás může být tou pravou erotickou pomůckou vibrátor LELO Ina. Hned, jak ho uvidíte, budete mile překvapena, jak elegantní a stylový je. Žádný vzhled studeného, neosobního kovu se konat nebude. Naopak si budete moci vybrat z barevné kombinace. Jak by se vám líbila například limetově zelená, nachová, nebo oranžová barva? Můžete si vybrat takovou barvu, která ve Vás bude evokovat vzrušivost, náruživost, nebo také klid a pohodu.

Vibrátor LELO Ina – balení

Zakoupíte-li si vibrátor LELO Ina, obdržíte nejen samotnou „mašinku“, ale také nezbytnou a praktickou nabíječku, dále saténový sáček na vibrátor a pěknou dárkovou krabičku. Vibrátor LELO Ina tak může potěšit Vás, ale svým balením může být i stylovým dárkem například pro Vaši kamarádku, přítelkyni apod.

Unavují Vás již klasické, nevzhledné a nudné erotické pomůcky? V tom případě vyzkoušejte vibrátory značky Lelo, které jak svou funkčností, tak designem předčí všechny ostatní. Vibrátory Lelo jsou erotickou pomůckou, kterou jen tak neodložíte.

 Kontakt

Lelo Vibrátory CZ

+420 777 483 440

info@lelovibratory.cz

Objednávky ihned po telefonu

Dále by Vás mohlo zajímat

Vibrátory se dnes vyrábějí v mnoha tvarech, velikostech a barvách. Proč se rozhodnout právě pro vibrátory Lelo? Například proto, že erotické pomůcky značky Lelo si zakládají jak na dokonalém sexuálním uspokojení uživatele, tak na perfekním vzhledu a kvalitních materiálech. Ideálním dárkem pro muže jsou erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky