Lelo vibrátory

 

Když se rozkoš spojí s elegancí...

Vibrátor LELO Mona

Lelo MONA je typ luxusního vibrátoru, který byl vyroben přímo k tomu, aby dokonale dráždil bod G. Výrobci vibrátoru Lelo MONA si dali záležet na jeho designu, který je více než stylový, a na jeho kvalitním zpracování, které každé ženě zaručí maximální rozkoš s minimální námahou. Již se nemusíte nijak zvlášť namáhat, abyste dosáhli orgasmu, nemusíte trávit dlouhou dobu erotickou stimulací, zapojováním fantazie a vymýšlením různých úhlů použití vibrátoru. S vibrátorem Lelo MONA dosáhnete všeho, po čem toužíte, snadno a rychle.

Jak vibrátor Lelo MONA vypadá?

Tento typ vibrátoru je vyroben z lékařského, naprosto nezávadného silikonu, který může používat kdokoliv bez obavy z alergické reakce. Vyznačuje se příjemně hebkým povrchem, který přímo vybízí k jeho použití. Co je velkou výhodou vibrátoru Lelo MONA je skutečnost, že jej lze použít i pro anální hrátky a nemusíte si tak pořizovat vibrátor speciálně určený pro tyto účely. Co dalšího je velmi lákavé na tomto luxusním vibrátoru je jeho programová výbava, která nabízí až 6 stimulačních programů, které dle Vašich požadavků mění sílu vibrací a různě pulzují dle zvoleného programu. S tímto erotickým pomocníkem se rozhodně nebudete v posteli nudit. Poskytne Vám tolik zábavy a slasti, o které jste dosud jenom snila.

Kdo může používat vibrátor Lelo MONA?

Vzhledem k tomu, že jsou tyto vibrátory vyrobeny z lékařského silikonu, je jejich použití vhodné i pro těhotné nebo pro kojící ženy. Vibrátor nezpůsobuje žádné alergie. Proto si jej může pořídit naprosto každý, kdo rád používá erotické sexuální pomůcky, ať již pro sebeuspokojování, nebo pro sexuální chvilky s partnerem či s kamarádkou.

Velikost a výkon vibrátoru Lelo MONA

Velikost vibrátoru Lelo MONA je střední. Hodí se pro všechny typy postav. Používat je tedy můžou i velmi štíhlé ženy, ovšem sexuálně uspokojí i náročné ženy, které by jinak upřednostňovaly vibrátory velkých rozměrů. Ovšem díky dokonalému luxusnímu tvaru vibrátoru Lelo MONA mu rády dají přednost. Vibrátor Lelo MONA je voděodolný a vy si s ním tak můžete hrát např. ve vaně, ve vířivce nebo ve sprše. Fantazii se meze nekladou. Používejte jej zkrátka všude tam, kde zrovna dostanete chuť na erotickou slast.

Jaké jsou výhody vibrátoru Lelo MONA

Výhod nabízí vibrátor Lelo MONA víc než dost. Co jej činí perfektním a spolehlivým pomocníkem je zcela jistě i zámek tlačítek, tudíž nastavená volba intenzity vibrací se Vám během jeho akce nezmění v důsledku nedbalostního zmáčknutí. Ovládací panel vibrátoru Lelo MONA je podsvícený, díky čemuž se Vám bude pohodlně ovládat i ve tmě. Tento druh vibrátoru hlásí, když jsou baterie slabé. Mají k tomu kontrolku, která Vás vždy včas upozorní, že je potřeba co nevidět nabít baterie, aby se Vám vibrátor např. nevypnul těsně před dosažením vrcholu.

K jeho výhodě patří i krásné a luxusní balení, spočívající v saténovém sáčku pro jeho elegantní uschování. Díky tomuto luxusnímu balení se tak vibrátor Lelo MONA stává dokonalým dárkem pro různé příležitosti. A nesmíme opomenout, že jde o výrobek odolný vůči vodě. Balení obsahuje samotný vibrátor, nabíječku na vibrátor, abyste nemuseli dokupovat náhradní baterie, a saténový sáček, do kterého svého nového kamaráda pohodlně uschováte.

Unavují Vás již klasické, nevzhledné a nudné erotické pomůcky? V tom případě vyzkoušejte vibrátory značky Lelo, které jak svou funkčností, tak designem předčí všechny ostatní. Vibrátory Lelo jsou erotickou pomůckou, kterou jen tak neodložíte.

 Kontakt

Lelo Vibrátory CZ

+420 777 483 440

info@lelovibratory.cz

Objednávky ihned po telefonu

Dále by Vás mohlo zajímat

Vibrátory se dnes vyrábějí v mnoha tvarech, velikostech a barvách. Proč se rozhodnout právě pro vibrátory Lelo? Například proto, že erotické pomůcky značky Lelo si zakládají jak na dokonalém sexuálním uspokojení uživatele, tak na perfekním vzhledu a kvalitních materiálech. Ideálním dárkem pro muže jsou erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky