Lelo vibrátory

 

Když se rozkoš spojí s elegancí...

Vibrátor LELO Nea

Značka Lelo nabízí ženám různé druhy vibrátorů. Jedním z nich je také kouzelný vibrátor Nea. Tento luxusní vibrátor se vyznačuje mnoha přednostmi.

Luxusní vibrátor Lelo Nea vás ihned zaujme svým zvláštním vzhledem. Nea připomíná na první pohled dekorativní porcelán zdobený kytičkami. Ve skutečnosti se pod tímto dezénovým skvostem skrývá luxusní a výkonný vibrátor. Dokonale tvarovaná a vibrující špička této erotické hračky vám přinese spoustu sladkých intimních chvil. Tento vibrátor je navržený tak, aby ženu přivedl k orgasmu drážděním klitorisu. Nea dokonale sedí v ruce a vy si tak budete moci naplno užít chvíle s tímto vibrátorem. Tvar vibrátoru je jako křivky ženského těla.

Nea je vibrátor, který vyniká křehkostí, rafinovaností, příjemnou velikostí a tichým chodem. Nea se může stát součástí každé dámské kabelky. Navíc, když by byla Nea odhalena, jen znalec by poznal, že se jedná o vibrátor. Tento nabíjecí vibrátor vydrží na jedno nabití až sedm hodin. Při objednání tohoto vibrátoru obdržíte luxusní balení s nabíječkou a saténovým pouzdrem.

Vibrátor Lelo Nea má hladký povrch, je vyroben z ABS. Velikost tohoto vibrátoru je 75 x 36 x 25 mm a váha je 37 gramů. Maximální hlučnost, které vibrátor dosahuje, je menší než 50 dB. Nea se ovládá pomocí tlačítek +/-. Nea je také vybavena zámkem na tlačítka. Nemůže tedy nastat trapný okamžik, kdy se vám vibrátor sám zapne v kabelce na schůzce. Vibrátor Nea je dále vybaven indikací nízkého stavu baterie a podsvíceným ovládacím displejem. Výhodou tohoto vibrátoru je také snadná údržba. Vibrátor Lelo Nea je odolný vůči tekoucí vodě, takže jej můžete velmi snadno udržet čistý a nemusíte se obávat poškození. Samozřejmostí luxusních vibrátorů značky Lelo je také naprostá bezpečnost. Vibrátor je možné zakoupit v bílé, černé nebo růžové barvě.

Unavují Vás již klasické, nevzhledné a nudné erotické pomůcky? V tom případě vyzkoušejte vibrátory značky Lelo, které jak svou funkčností, tak designem předčí všechny ostatní. Vibrátory Lelo jsou erotickou pomůckou, kterou jen tak neodložíte.

 Kontakt

Lelo Vibrátory CZ

+420 777 483 440

info@lelovibratory.cz

Objednávky ihned po telefonu

Dále by Vás mohlo zajímat

Vibrátory se dnes vyrábějí v mnoha tvarech, velikostech a barvách. Proč se rozhodnout právě pro vibrátory Lelo? Například proto, že erotické pomůcky značky Lelo si zakládají jak na dokonalém sexuálním uspokojení uživatele, tak na perfekním vzhledu a kvalitních materiálech. Ideálním dárkem pro muže jsou erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky