Lelo vibrátory

 

Když se rozkoš spojí s elegancí...

Vibrátor LELO Siri

Vibrátor Lelo SIRI je opravdu elegantním a smyslným kouskem ze série těch nejkvalitnějších erotických pomůcek, jaké se na našem trhu vůbec mohly objevit. Jde o vibrátor, který je speciálně navržen pro dráždění klitorisu a celého těla.

Co je Lelo SIRI?

Jedná se o vibrátor, který vyniká svým speciálním tvarem. Ten ve Vás dokáže rozproudit všechnu vášeň a Vy tak zažijete silné erotické pocity zakončené orgasmem, který je třešinkou na pomyslném dortu po použití tohoto skvělého kamaráda. Vibrátor Lelo SIRI je navržen tak, aby Vám efektivně masíroval klitoris. Je vybaven výkonným motorem, který zaručuje extra silné vibrace, které nenechají chladnou žádnou z Vás. Tento malý a nenápadný přístroj je lákavý mimo jiné i díky svému snadnému a chytrému ovládání spočívajícího v mikroprocesoru. Na výběr máte z 6 stimulačních programů. Vždy si vyberete přesně ten, na který jste právě teď naladěná. Možná jste již vzrušená před použitím vibrátoru a poté Vám postačí pouze slabé vibrace k dokonání díla, možná k přivedení k orgasmu potřebujete silnější podněty a pak zcela jistě využijete 6. vibrační stupeň.

V čem je Lelo SIRI výjimečný?

Vibrátor Lelo SIRI je zvláštní především svým jedinečným designem. Jeho tělo je ergonomicky tvarované a díky své unikátní propracovanosti Vám dokáže poskytnout silné, ale zato diskrétní chvění. Tím se postará o nerušený požitek z eroticky trávených chvil. Vibrátor Lelo SIRI Vám zaručí smyslné vzrušení. Je přímo vyrobený pro intenzivní dráždění klitorisu, což bývá také nejčastější způsob, jak přivést ženu k orgasmu, ale použít jej můžete i pro stimulaci erotogenních zón nacházejících se na celém těle. Zvláštností tohoto luxusního kousku je i to, že není určený pouze pro ženy, ale je možné jej použít i u muže k dráždění jeho erotogenních zón. Vyznačuje se vysoce kvalitním zpracováním a svým uživatelům zaručuje maximální intenzitu rozkoše.

Co vše nabízí vibrátor Lelo SIRI?

Tento vibrátor je vybaven 6 stimulačními programy. Ty dle Vašeho zadání mění sílu vibrací a pulzují dle požadavků. Navíc každý program má na výběr ještě z 10 stupňů intenzity. Ráda si dopřáváte sex s erotickými pomůckami? Pak je právě pro Vás vibrátor Lelo SIRI tou nejvhodnější hračkou, která Vás dokáže rozmazlovat každý den naprosto jiným programem. Rozhodně si s ním v posteli dokonale vyhrajete.

Z čeho je vibrátor Lelo SIRI vyrobený?

Lelo SIRI se vyrábí pouze z lékařského silikonu. Proto jeho užívání nebrání ani těhotným ženám nebo kojícím matkám. Jeho funkční část má sametový povrch. Část, která slouží k jeho ovládání, je vyrobená z tvrdého lesklého plastu. Ani alergici se nemusí bát jeho používání, neboť díky své propracovanosti a použitým nezávadným materiálům nezpůsobuje alergie.

Jaká je velikost a výkon vibrátoru Lelo SIRI

Vibrátor Lelo SIRI vyniká svým dokonalým tvarem, ze kterého na první pohled rozhodně nejde poznat, že se jedná o vibrátor. Jeho tvar výborně padne do ruky každé ženě i muži, a dokáže nepřetržitě vibrovat až celé 4 hodiny. Díky tomu, že součástí balení je samozřejmě i nabíječka, nic Vám nebrání těsně před jeho vybitím, na které budete kontrolkou upozorněni, dát jej do nabíječky a nadále se věnovat erotickým hrám. Lelo SIRI je tak propracovaný, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější ženy. Je odolný vůči vodě a tak Vám nic nebrání v tom použít jej ve vaně či ve sprše. Přesto, že je tak moc výkonný, jeho vibrace jsou velmi tiché a nejsou téměř vůbec slyšet. Proto se jedná o milého, luxusního, osobního a zcela diskrétního erotického pomocníka, který výrazně přispěje k dosažení orgasmu.

Unavují Vás již klasické, nevzhledné a nudné erotické pomůcky? V tom případě vyzkoušejte vibrátory značky Lelo, které jak svou funkčností, tak designem předčí všechny ostatní. Vibrátory Lelo jsou erotickou pomůckou, kterou jen tak neodložíte.

 Kontakt

Lelo Vibrátory CZ

+420 777 483 440

info@lelovibratory.cz

Objednávky ihned po telefonu

Dále by Vás mohlo zajímat

Vibrátory se dnes vyrábějí v mnoha tvarech, velikostech a barvách. Proč se rozhodnout právě pro vibrátory Lelo? Například proto, že erotické pomůcky značky Lelo si zakládají jak na dokonalém sexuálním uspokojení uživatele, tak na perfekním vzhledu a kvalitních materiálech. Ideálním dárkem pro muže jsou erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky